درباره پیکس پرو بیشتر بدانید!

در سال ۱۳۸۹ استودیو پیکس پرو، با برخورداری از تجربه و تخصص قبلی در طراحی گرافیک و طراحی وبسایت، به عنوان یک استودیوی خلاق و حرفه‌ای پا به میدان گذاشت. در طی سفری تخصصی و طولانی که در طول سال‌ها پیمودیم، تمرکز خود را بیشتر روی دو گروه از مشتریان نیچ کردیم تا به طور حرفه‌ای‌تر به نیازهای آن‌ها پاسخ دهیم.

اولین گروه از مشتریانی که با آن‌ها همکاری می‌کنیم، شرکت‌های دارویی هستند. با بهره‌گیری از دانش و تخصص خود در این حوزه، ما قادر به ارائه خدمات حرفه‌ای طراحی بسته‌بندی (جعبه، لیبل، لیف‌لت و…)، طراحی وبسایت، سئو و تولید محتوای علمی برای شرکت‌های دارویی شده‌ایم. در ادامه سفرمان با کمک مجموعه‌ای از متخصصان داروساز و با تجربه، پا فراتر گذاشتیم و به منظور پاسخگویی بیشتر به نیازها و خواسته‌های مشتریان از مراحل ثبت برند، اخذ IRC، محتوای تخصصی جهت درج روی بسته بندی، اخذ پروانه مسئول فنی و گواهی تشخیص صلاحیت از سازمان غذا و دارو و… تا صفر تا صد خدمات مرتبط با تولید محصولات دارویی،  فعالیت می‌کنیم. در کارنامه قوی ما در این زمینه، بیش از ۵۰ شرکت دارویی دیده می‌شود، که اعتبار ما را در این صنعت تأیید می‌کند.

دومین گروه از مشتریان ما، شرکت‌ها و کارخانه‌های تولید کننده روغن موتور هستند. در این حوزه، با تمرکز بر تخصص در تولید لیبل‌های IML، همکاری‌های نزدیکی را با تولیدکنندگان IML داشته‌ایم. با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود در طراحی محصولات روغن موتور و استفاده از تکنیک‌های پیشرفته، لیبل‌هایی با کیفیت بالا و بازدهی برتر را برای مشتریان خود تولید کرده‌ایم. اعتماد بیش از ۲۰ کارخانه و شرکت تولید کننده روغن موتور، به کیفیت و عملکرد ما اشاره می‌کند.

در پیکس پرو تلاش می‌کنیم تا با استفاده از دانش و تجربه خود، خدماتی تخصصی در زمینه طراحی گرافیک، وبسایت، بسته‌بندی محصولات دارویی و محصولات روغن موتور ارائه دهیم. تمامی فعالیت‌های ما با هدف رضایت مشتریان و ایجاد تفاوت منحصر به فرد برای آن‌ها صورت می‌گیرد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید