طراحی لیبل IML – روغن موتور Res Co

نام برند
زمینه فعالیت
نوع پروژه
روانکاران احیا سپاهان
تولید روغن موتور
طراحی بسته بندی

طراحی لیبل IML – روغن موتور Res Co.

از جمله محصولات شرکت روانکاران احیا سپاهان روغن موتور دیزلی با سطح‌های کیفی متفاوت است که طراحی لیبل این سری از محصولات با رنگبندی های متفاوت به سفارش این شرکت طراحی شده است

لیبل‌های IML طراحی شد برای محصولات ایت شرکت به شرح زیر می باشد.

  1. Petro Caro 15W-40 – API: CH4
  2. Petro Caro 20W-50 – API: CH4
  3. Petro Rasa 15W40 – API: CF-4
  4. Petro Rasa 20W50 – API: CF-4
  5. Petro Hima  15W40 – API: Ci-4
  6. Petro Hima 20W50 – API: Ci-4
  7. Petro Poya 40 – API: CD/SE
  8. Petro Poya 50 – API: CD/SE
  9. Petro Frooz 5070 -API: MDCL

همچنین نمونه‌های بیشتر از برندهای دیگر را از لینک زیر ببینید:

طراحی IML روغن موتور و طراحی IML سم گیاهی

موارد مصرف: • جهت مصرف در کلیـه موتورهای دیزلی چهـار زمانه ، سوپر شـارژ و تـوربوشـارژ در مــواردی که سطح کیفیت CI – 4 توصیــه شده است. • مــورد استفاده در تجهیــزات راهسـازی، ساختمـانی، حفـاری معـادن و کشاورزی و ماشین آلات سنگین. ویژ گـی‌هـا: • قابل استفاده در تمامی فصول. • خاصیت ضد اکسیداسیون و پایداری حرارتی عالی. • قلیائیت بالا برای جلوگیری از اثرات نامطلوب ناشی از اسیدهای تولید شده بر اثر احتراق سوخت و در نتیجه افزایش عمر روغن. • حفظ گرانروی روغن در دماهای عملیاتی بالا. • خاصیت عالی ضد سائیدگی و ممانعت از خوردگی قطعات موتور. • پاک کنندگی و معلق‌کنندگی عالی و کاهش دوده و رسوب از سطح موتور. • قدرت روانکاری یاتاقان‌ها در دماهای پایین برای استارت زدن و کاهش تشکیل رسوب در دماهای پایین به ویژه هنگام استفاده در مسافت‌های کوتاه. • طول عمر بالا در شرایط کارکرد سخت.

IML چیست؟

اصطلاح IML  مخفف کلمه In Mould Labelling می باشد و به تکنیکی گفته می شود که برچسب از قبل چاپ شده در قالب قرار داده می شود. این قالب به شکل محصول نهایی، به عنوان مثال شکل یک سطل یا ظرف بسته بندی محصول، متفاوت می باشد. سپس پلی پروپیلن (PP) مذاب به قالب و برچسب تزریق می شود تا شکل قالب را بگیرد در نتیجه برچسب و بسته بندی تبدیل به یک بسته بندی جداناپذیر شوند.

آی ام ال چند مزیت عمده دارد:

کیفیت چاپ بالا

بدلیل اینکه لیبل با تکنیک چاپ افست چاپ می شود از کیفیت بالایی برخوردار است در نتیجه کیفیت بالای تصاویر تضمین می شود.

بادوام و بهداشتی

لیبل‌ IML در برابر رطوبت و تغییرات دما مقام است: می توان گفت بهترین راه حل برای طراحی ظروف پلاستیکی محصولاتی که باید در دماهای متفاوت نگهداری شود آی ام ال است. برچسب های قالب نیز مقاوم به خراش هستند، از ظرف بسته بندی جدا و کنده نمی شوند، از بین نمی روند و به مواد شیمیای واکنش شان نمی دهند و خورده نمی شود.

 

زمان تولید کوتاهتر و هزینه های تولید پایینتر

همزمان با تولید بسته بندی IML، در یک مرحله واحد طرح لیبل به آن افزوده می شود.

 

سازگار با محیط زیست

لیبل IML به محیط زیست آسیب نمی زند: بسته بندی و برچسب در هم ادغام شده و بنابراین می توانند به طور کامل بازیافت شود.

 

چشم گیر بودن محصول و جلب توجه مخاطب

بدلیل محدودیت نداشتن در طراحی از تمام طیفهای رنگی و آبجکتهای متفاوت می توان در طراحی استفاده کرد تا بسته بندی محصول زیباتر عرضه شود.