طراحی وبسایت اسمارت مبیلی

نام برند
زمینه فعالیت
نوع پروژه
اسمارت مبیلی
دکوراسیون
طراحی وب

طراحی وبسایت اسمارت مبیلی

وبسایت اسمارت مبیلی با هدف معرفی محصولات این برند طراحی شده است. دسته بندی محصولات و معرفی کامل و جز به جز محصولات و امکان استفاده از شبیه ساز به منظور نمایش رنگ‌ها و پارچه های متفاوت برای انتخاب بهتر مبلمان از ویژگی های این وسایت است

شرکت پریمو گروپ “Primo group” در سال ۲۰۰۲ در شهر میلان ایتالیا، با هدف ساخت و تولید مبلمانی زیبا، مستحکم و متناسب با فضای داخل و خارج از منزل مطابق طراحی‌های روزِ اروپا، آغاز به فعالیت نمود.

این مجموعه با بهره‌مندی از بروزترین فن‌آوری‌های دنیا و استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار و امکانات با چاشنی هنر و اندیشه طراحان برجسته، مبلمانی منحصر به فرد با امکان استفاده در محیط خارج و نیز داخل منزل، تحت عنوان برند اسمارت مبیلی“Smart Mobili” تولید و به بازارهای جهانی عرضه کرد.

برند اسمارت مبیلی با بهره‌گیری از تکنولوژی “P-TEX” حاصل سالها تلاش و تحقیقات شرکت پیریموگروپ، با استفاده از چوب‌های مهندسی شده برای افزایش استحکام در محیط‌های باز و شرایط حاکم بر آن مانند: باران، برف، سرما و گرما، نور خورشید، آلودگی‌های هوا، حشرات و… رنگ‌های ویژه محیطی و نیز به کارگیری مواد مقاوم در برابر شرایط سخت در مبلمان، یک محصول با کیفیت و مستحکم در برابر ناملایمات محیطی با قابلیت‌های شگفت‌انگیز ساخته است.

مزیت دیگر این محصولات در این است که طراحان ایتالیایی و صاحب سبک این برند، هر ساله مدل‌های جدید و مطابق فصل خود را برای تولید وعرضه به بازار به کمپانی ارائه می‌دهند. پس، می‌توانید از بروز بودن تمامی طرح‌ها لذت ببرید.